Policia e Maqedonisë sot pengoi një transport ndërkombëtar të drogës dhe konfiskoi marihuanë me vlerë prej 70 mijë eurove.

Siç raporton MIA, deri tani janë privuar nga liria gjithsej tre persona.

Nga MPB vërtetuan se ka pasur aksion policor, ndërsa detaje më të hollësishme rreth aksionet paralajmërojnë për ditën e nesërme./Telegrafi/