0Shares

Përmes një reagimi në profilin e tij në Facebook, anëtari i kryesisë qendrore të LSDM-së, Muhamed Zekiri bën të ditur se janë duke u kryer hetime ndaj, tashmë dhjetë ditë me radhë, njofton Telegrafi Maqedoni.

Ai njofton se Policia financiare, antikorrupsioni kanë kryer kontrollë në shtëpinë e tij. Zekiri thotë se nuk i frikësohet askujt dhe se i shtohet forca dhemotivimi, duke porositur se do të ketë drejtësi.

Zekiri porositë se kriminelë nuk mund të gjejnë te ai, por vetëm te Gruevski dhe Mijallkovi me bashkëpunëtorë, të cilët i konsideron si porositës të hetimeve./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)