LAJMI I FUNDIT:

Pickimi nga mushkonja bëri që këmba e fëmijës, të fryhet tri herë më shumë se normalja (Video, +18)

Pickimi nga mushkonja bëri që këmba e fëmijës, të fryhet tri herë më shumë se normalja (Video, +18)

Tahira Khan nga Nasirabad i Pakistanit, vuan nga një gjendje e rrallë, pasi këmba i është fryrë tri herë më shumë se normalja, shkaku i pickimit nga mushkonja.

Nxënësja shtatëvjeçare e ka lënë mësimin, pasi e ka vështirë të lëvizë dhe nuk mund të shkojë në shkollë, transmeton Telegrafi.


Për shkak të rëndimit së gjymtyrës në dhjetë kilogramë, asaj i është vështirësuar ecja dhe qëndron në shtrat, ndërsa ndihmohet nga familjarët që të shkojë në tualet.

Pasi jeton në familje shumë të varfër, Khan nuk mund t’i nënshtrohet operimit, për gjendjen e cila është e shërueshme. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Njësia speciale e ushtrisë ukrainase sulmon istikamet e rusëve – eliminojnë 11 ushtarë të Putinit dhe tre tjerë i zënë rob lufte

Njësia speciale e ushtrisë ukrainase sulmon istikamet e rusëve – eliminojnë 11 ushtarë të Putinit dhe tre tjerë i zënë rob lufte

Evropa
Ukrainasit pretendojnë se Rusia ka pësuar humbjen më të madhe artilerike që nga fillimi i luftës

Ukrainasit pretendojnë se Rusia ka pësuar humbjen më të madhe artilerike që nga fillimi i luftës

Evropa
Ka vdekur stjuardesa me përvojën më të gjatë të punës në botë - ajo u shërbeu mysafirëve në aeroplan për gati 67 vjet

Ka vdekur stjuardesa me përvojën më të gjatë të punës në botë - ajo u shërbeu mysafirëve në aeroplan për gati 67 vjet

Amerika
Spiunim, frikësim e shpifje ndaj prokurorëve - ekspozohet 'lufta' nëntëvjeçare e Izraelit kundër Gjykatës së Hagës

Spiunim, frikësim e shpifje ndaj prokurorëve - ekspozohet 'lufta' nëntëvjeçare e Izraelit kundër Gjykatës së Hagës

Azia
Dronët ukrainas shkatërrojnë një nga një tanket ruse në një pritë të organizuar

Dronët ukrainas shkatërrojnë një nga një tanket ruse në një pritë të organizuar

Evropa
‘Tmerr’ në varrezat e Zagrebit, vizitorët gjejnë 15 varre të hapura

‘Tmerr’ në varrezat e Zagrebit, vizitorët gjejnë 15 varre të hapura

Kroacia
Kalo në kategori