Të gjithë e dimë se sa të gjithanshme mund të jenë një palë xhinse. Mbi të gjitha, çfarë veshje tjetër mund t’ju përshtatet edhe natën edhe ditën?

Sidoqoftë, lehtësia e tyre shpesh varet nga një send tjetër: këpucët.

Këpucët kanë fuqinë të ndryshojnë menjëherë bukurinë e xhinseve tuaja. Për shembull, për një rast zyrtar, një palë xhinse me këpucët e duhura dhe bizhuteri do t’ju bëjnë të dukeni e mahnitshme.

Në mënyrë të ngjashme, këpucët e sheshta do të shtojnë bukurinë e xhinseve të grisura – thjesht shtoni një xhaketë sportive të përshtatshme dhe jeni gati për një dalje gjatë ditës.

Më poshtë gjeni kombinimet më të bukura këpucë – xhinse:

Sandale me rripa

Këpucë të sheshta

Atlete sportive

Pantofla me një gisht


Sandale

/Telegrafi/