LAJMI I FUNDIT:

Partitë politike në “Debat Plus” përballen për kufijtë e Kosovës

Partitë politike në “Debat Plus” përballen për kufijtë e Kosovës

Në Debat Plus me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini me fillim nga ora 20:35 të ftuar do të jenë përfaqësues nga subjektet politike për të folur rreth idesë së “korrigjimit të kufijve”.

Reklama

Blerim Latifi nga PDK, Fatmir Matoshi nga NISMA-AKR-PD, Dardan Molliqaj nga AAK-PSD dhe Muhamet Hamiti nga LDK, do të përballen në studion e nxehtë të Debat Plusit.

Me ta do të flitet për kufijtë e Kosovës, a do të rikthehet kjo ide në tavolinën e bisedimeve, sfidat e qeverisë së re, kush e solli këtë ide në Kosovë, pse po rikthehet kjo temë në fushatë, dhe gjithçka tjetër në Debat Plus në RTV Dukagjini me Ermal Panudrin.

Ndiqeni me fillim në orën 20:35.

Qëndroni me RTV Dukagjinin.

Në trend

Më shumë
Koloneli i pensionuar serb tregon se si për një minutë mund të vërtetohet se kujt i takon armatimi që u gjet në Banjskë

Koloneli i pensionuar serb tregon se si për një minutë mund të vërtetohet se kujt i takon armatimi që u gjet në Banjskë

Lajme
SHBA kërkoi nga Serbia të tërheqë ushtrinë nga kufiri me Kosovën, reagon Rama

SHBA kërkoi nga Serbia të tërheqë ushtrinë nga kufiri me Kosovën, reagon Rama

Lajme
Kurti kërkon ndihmën amerikane kundër planeve luftarake të Serbisë

Kurti kërkon ndihmën amerikane kundër planeve luftarake të Serbisë

Lajme
Nga deklarimi i Milan Radoiçiqit se organizoi sulmin terrorist e deri të sekuestrimi i pasurisë së tij

Nga deklarimi i Milan Radoiçiqit se organizoi sulmin terrorist e deri të sekuestrimi i pasurisë së tij

Lajme
SHBA i kërkon Serbisë të tërheqë trupat ushtarake nga kufiri me Kosovën

SHBA i kërkon Serbisë të tërheqë trupat ushtarake nga kufiri me Kosovën

Lajme
Pamje nga vila e Milan Radoiçiqit në veri, Sveçla: Po dëshmohet se nuk bëhet fjalë për asnjë 'luftëtar lirie' por për një Pablo Escobar të rajonit

Pamje nga vila e Milan Radoiçiqit në veri, Sveçla: Po dëshmohet se nuk bëhet fjalë për asnjë 'luftëtar lirie' por për një Pablo Escobar të rajonit

Lajme
Kalo në kategori