Paris Hilton tregoi sensin e saj magjepsës të stilit teksa ndoqi pamjen private “Vogue x Snapchat” në Kanë, Francë të dielën.

41-vjeçarja kishte veshur një fustan të kaltër me plisa të tejdukshme me materialin që i jepte një shkëlqim metalik teksa pozonte nën dritat e ndezura të një kabine fotografike në këtë ngjarje.

Paris kishte vendosur një gjerdan me rruaza të bardha dhe dekolteja e saj ishte e dukshme për shkak të dekoltesë së zhytur të veshjes.

Dizajni pa mëngë la krahët e saj të zhveshur dhe supet përbëheshin nga tre nivele të ndryshme.

Rrëfeu abuzimet në shkollë, Paris Hilton lobon vazhdimisht për ndryshim Rrëfeu abuzimet në shkollë, Paris Hilton lobon vazhdimisht për ndryshim

Fustani i ishte ngjitur në bel dhe ylli i shtoi disa centimetra shtatit të saj duke veshur një palë taka të bardha me majë.

Paris kishte vendosur një palë syze dielli të bardha teksa pozonte dhe kishte aksesorë një palë vathë verbues. /Telegrafi/