0Shares

Këto ditë në Bullgari prezantohet oferta turistike e Maqedonisë në edicionin e 34-të ndërkombëtar i Panairit të Turizmit ”Holiday&Spa Expo”, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Sipas Agjencisë për promovim dhe mbështetje të turizmit (APMT), janë realizuar takime me operatorë turistik, agjenci turistike dhe me Odën turistike të Bullgarisë.

Përnderyshe, panairi mbahet në Sofje, ndërkaq ofertat e tyre i kanë prezantuar 377 ofertues të ndryshëm./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)