0Shares

Petrol Company, kompania e njohur e derivateve vazhdon me ofertën e radhës për t’i shpërblyer të gjithë klientët besnik.

Oferta vlen për të gjitha pikat e Petrol Company, afwr 30 pika neper gjithë Kosovën. Për çdo mbushje me derivate 20 – 40 euro shërbeheni me një kafe gratis, ndërsa për çdo blerje derivatesh mbi 40 euro nje picë gratis.

“Ne kemi menduar edhe për pompat që nuk posedojnë restaurant, ku për çdo blerje 20 – 40 euro shërbeheni me një kroasant gratis, ndërsa për çdo blerje mbi 40 euro Golden Eagle gratis”, ka thënë menaxheri i përgjithshëm i kësaj kompanie Fatjon Selmonmusaj.

Ai ka premtuar se Petrol Comanany do të ketë edhe oferta të tjera për klientët e vet. “Nuk ndalemi me kaq, për këtë vit ne kemi planifikuar edhe disa oferta dhe surpriza për të gjithë klientët tanë”, ka theksuar Selmonmusaj. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)