0Shares

Delimano sjell dashurinë dhe vëmendjen ndaj ambientit të pastër tek elementet më të rëndësishme të jetës sonë: tek shtëpia dhe tek ushqimi që ne hamë.

Seti që kompleton kuzhinën tuaj përfshin linjën më të re të enëve moderne me dizajnin e gurit blu. Pregatisni vakte të shijshme duke kursyer energji.
Oferta blej 5 dhe merri 10 është oferta me e re dhe qe asesi nuk bënë te ju ike, me këtë set të enëve ju kompeltoni kuzhinën tuaj me enët më të mira nga qeramika në treg.

Deri në 3 herë më pak ngjitje se markat e tjera me veshje qeramike në treg, deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve se qeramikat e tjera në treg dhe 2 herë më shumë jetëgjatësi.
Për informata kliko këtu : http://links.delimano-ks.com/c/10695501 ose thirr ne 03824464481

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)