0Shares

Duke shikuar dekoltenë e bujshme të Stacey Brennan krijoni përshtypjen që fjala është për silikonin apo, thjesht, është fatlume e vërtetë.

Megjithatë, ajo për dekoltenë e këtillë ka një truk të vogël – sytjena në të cilët shton një palë çorape.

Për t’u dukur sisët e saj sa më reale, ajo në to qet bronzues dhe pudër, transmeton Telegrafi.

“Shpresoj që kjo video do t’u ndihmojë vajzave të cilat dëshirojnë sisë të mëdha “të rreme, bombastike”, ka thënë ajo.

Shikoni se si duket ky truk:

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)