0Shares

Shkarkoni aplikacionin e NimiTV për SmartTV, dhe provoni kanalet Shqip FALAS.

Të gjithë bashkë atdhetarëve NimiTV ju uron përzemërsisht festat e fundvitit dhe me këtë rast ju prezantojmë ofertën më të re. Tani ju keni mundësi që për vetëm 8.99€ në muaj të abonoheni në Pakon Baze, gjithashtu me këtë çmim ju mund ti shikoni në 3 pajisje të ndryshme në të njëjtën kohë.

Tani nuk keni nevojë për resiver apo satelit për të parë kanalet Shqip, vetëm shkarkoni aplikacionin e NimiTV dhe ju do të keni qasje në platformën më të madhe televizive shqiptare.

Platformën NimiTV mund ta shikoni në çdo pajisje.

Instaloni aplikacionin falas për Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, Apple TV etj.

Plot 2000 kanale nga e gjithë bota, kanale lokale shqip, kombëtare si dhe mbi 10000 filma në Video on Demand

Gjithashtu në Video on Demand ju mund të shikoni humoret dhe programet më të reja të Vitit të Ri, serialet tuaja të preferuara nga Kosova dhe Shqipëria, emisione televizive, programe muzikore, dhe filmat e fundit shqiptarë, në dispozicionin tuaj në çdo kohë.

Opsioni Catch Up ju mundëson të ktheheni 7 ditë mbrapa në kohë. Me këtë opsion ju mund të shikoni përmbajtjen e kanaleve kryesore për 7 ditët e kaluara. Është mjaft e thjeshtë, vetëm zgjidheni kanalin, datën e preferuar pastaj orën.

NimiTV është e vetmja platformë televizive e licencuar për transmetimin e kanaleve të Tring dhe Digitalb.

Gjithashtu NimiTV ju ofron klientëve të saj teknologjinë e fundit dhe kualitetin më të lartë, sinjal pa ndërprerje, si dhe e vetmja kompani që ofron shërbim
24/7 për konsumatorë.

Së bashku me familjen tuaj dhe shoqërinë, shijoni përvojën dhe kënaqësinë që ju ofron NimiTV prandaj vizitoni ueb faqen www.NimiTV.com apo telefononi në numrat e telefonit.

Austri +43 125 302 2270

Norvegji +47 219 54906

Zvicër +41 44 578 88 99

Gjermani +49-69 25 73 67 158

Angli +02 03 139 9024

Suedi +46 85 352 7812

Australi +61 261 884 899

Franca +08 00 90 95 87

Finlandë +35 892 317 0541

Luksemburg +35-227-861-384

Belgjik +32 2 893 70 98

Itali +39-068-336-4687

Greqi +30-211-198-3848

Holanda +080-0023-2267. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)