Doug Wood nga Inverness i Skocisë e ka ndaluar një të dehur, që fuste kartelën në rrethojën e urës, duke menduar se është bankomat.

Videoja ku shihet ai në përpjekje të kotë, është postuar në Twitter ku ka marrë komente dhe është shpërndarë me shpejtësi, transmeton Telegrafi.

“Më duket sikur edhe unë provoja të nxjerrja para nga rrethoja, sepse nuk kisha asgjë në llogari”, është një koment lidhur me rastin. /Telegrafi/