LAJMI I FUNDIT:

Nesër disa komuna të Shkupit do të jenë pa energji elektrike

Nesër disa komuna të Shkupit do të jenë pa energji elektrike

Pjesë të komunës Kisella Voda, Çair dhe Shuto Orizarë nesër do të mbesin pa energji elektrike, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Reklama

Prej orës 9.00 deri në orën 13.30, pa energji elektrike do të mbesin shfrytëzuesit e rrugës “Partinzanski pat” në lagjen Draçev, nga ora 09.00 deri në orën 15.00, pa energji elektrike do të mbesin një pjesë e shfrytëzuesve në rrugën “Çairska” numër 19 drejt rrugës “Petar Gorgiev”, rruga “Çairska” numër 29 drejt të njëjtës rrugë, dhe rrugët “Otokar Kershovani”, “Petar Georgiev”, “372”, “Çairska” numër 17 dhe “Kërste Misirkov”.

Nga ora 09.00 deri në orën 11.00, pa rrymë do të mbesin një pjesë e shfrytëzuesve në rrugën “Melniçka”./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Serbia “aktivizon” 48 baza ushtarake rreth kufirit me Kosovën, banorët e Karaçevës kërkojnë mbrojtje nga shteti

Serbia “aktivizon” 48 baza ushtarake rreth kufirit me Kosovën, banorët e Karaçevës kërkojnë mbrojtje nga shteti

Siguri
“Video të reja nga Kosova tronditin Serbinë...”: Si i raportuan mediat rajonale pamjet e fundit të publikuara nga Policia e Kosovës

“Video të reja nga Kosova tronditin Serbinë...”: Si i raportuan mediat rajonale pamjet e fundit të publikuara nga Policia e Kosovës

Lajme
Sulmohet me gurë e mjete të rënda shtëpia e shqiptarit në Medvegjë, kërkohet ndihmë nga Shqipëria e OSBE

Sulmohet me gurë e mjete të rënda shtëpia e shqiptarit në Medvegjë, kërkohet ndihmë nga Shqipëria e OSBE

Lugina
Policia e Kosovës publikon të gjitha pamjet me dron të lëvizjeve të grupit terrorist serb para sulmit në veri

Policia e Kosovës publikon të gjitha pamjet me dron të lëvizjeve të grupit terrorist serb para sulmit në veri

Lajme
Skenarët e rrezikshmëm të Serbisë dhe Rusisë, sipas ekspertit amerikan Daniel Serwer

Skenarët e rrezikshmëm të Serbisë dhe Rusisë, sipas ekspertit amerikan Daniel Serwer

Lajme
Walker kërkon hetim serioz ndaj KFOR-it: Ka zëra që thonë se ata negociuan dhe lejuan që sulmuesit të largoheshin

Walker kërkon hetim serioz ndaj KFOR-it: Ka zëra që thonë se ata negociuan dhe lejuan që sulmuesit të largoheshin

Lajme
Kalo në kategori