Moda sot po loz me ne

Vetëm për shkak që ndonjë pjesë e rrobave gjendet në shitje dhe e bartin blogeret e modës të Instagramit nuk do të thotë që edhe ju duhet t’i bartni dhe që duhet t’ju pëlqejnë, transmeton Telegrafi.

Deri tani kemi parë pjesë veshjes të shumta të cilat ngjajnë në çdo gjë, vetëm në rroba jo. Në këtë drejtim prijnë shitoret e internetit…

Po ju paraqesim disa dështime të mëdha të modës të cilat është më mirë t’i anashkaloni këtë verë.

Tunika në formë rrjete

View this post on Instagram

A post shared by FashionNova.com (@fashionnova) on May 29, 2019 at 12:59pm PDT

Top-fanella e cila mbulon me shirita vetëm gjoksin

View this post on Instagram

A post shared by FashionNova.com (@fashionnova) on Jun 23, 2019 at 4:56pm PDT

Rroba banje me shirita të tejdukshëm

View this post on Instagram

A post shared by FashionNova.com (@fashionnova) on Jun 26, 2019 at 10:01am PDT

Pantallona shumë të shkurtra nga materiali teksas

View this post on Instagram

A post shared by SSENSE (@ssense) on Mar 26, 2019 at 8:07am PDT

Xhinse me një këmbë të gjerë dhe me tjetrën të ngushtë

View this post on Instagram

A post shared by KSENIASCHNAIDER (@kseniaschnaider) on Jan 21, 2019 at 2:26pm PST

Xhinse me prerje

View this post on Instagram

A post shared by Scott Schuman (@thesartorialist) on Jun 22, 2019 at 7:20am PDT

Pantallona të shkurtra, të shqyer nga ana e pasme

/Telegrafi/