LAJMI I FUNDIT:

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Shikuesit e “Good Morning Britain” kanë mbetur krejtësisht të habitur kur kanë parë një të ftuar të shfaqej krejtësisht lakuriq në televizion Live dhe nuk ishte as ora 8 e mëngjesit.

Reklama

Pas autoritetet e qytetit të Londrës pranuan ankesa për “rrezitjen lakuriq” në disa ambiente, tema ka ngjallur polemika, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi.

Dhe Helen Berrimen ka gjetur një mënyrë për të treguar pozicionin e saj për këtë çështje, përkatësisht “për të mbrojtur të drejtat e saj”.

Ndërsa trupi i saj ishte i turbullt në ekrane, ishte e qartë se Helen ishte ulur në studio krejtësisht lakuriq.

Edhe pse ajo këmbënguli se “vesh rroba ndonjëherë”, Helen vazhdoi të mbrojë një formë të tillë, gjë që është e ligjshme, për sa kohë që ju nuk shkaktoni ‘alarm ose shqetësim’ te të tjerët.

Helen filloi: “Trupi im është vetëm trupi im, nuk ka asgjë sensacionale në të, nuk ka nevojë ta seksualizosh atë”. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Edhe lepuri “çartet” kur “kallet” për seks (Video)

Edhe lepuri “çartet” kur “kallet” për seks (Video)

Fun
Spanjollja pa që veshi i rridhte gjak, shkoi menjëherë te mjeku: U tmerrua kur pa se çfarë nxori doktori

Spanjollja pa që veshi i rridhte gjak, shkoi menjëherë te mjeku: U tmerrua kur pa se çfarë nxori doktori

Fun
‘Trekëndëshi Misterioz’ i Alaskës ku thuhet se u zhdukën shumë njerëz dhe

‘Trekëndëshi Misterioz’ i Alaskës ku thuhet se u zhdukën shumë njerëz dhe "Këmbëmadhi” endet i lirë

Interesante
Koleksioni më i madh në botë i pastave të dhëmbëve përfshin edhe ato me aromë uiski dhe wasabi

Koleksioni më i madh në botë i pastave të dhëmbëve përfshin edhe ato me aromë uiski dhe wasabi

Interesante
Si në “filma horror”, reja e madhe mbulon qytetin brazilian - errësira përfshin gjithçka

Si në “filma horror”, reja e madhe mbulon qytetin brazilian - errësira përfshin gjithçka

Interesante
Kalo në kategori