LAJMI I FUNDIT:

Në Australi thyhet rekordi botëror për paruken më të gjerë në botë, ka një gjerësi prej më shumë se 2.5 metra

Në Australi thyhet rekordi botëror për paruken më të gjerë në botë, ka një gjerësi prej më shumë se 2.5 metra

Një australiane e theu një rekord botëror Guiness me krijimin e një paruke me përmasa prej 2.58 metrave të gjerë.

Reklama

Organizata e rekordeve botërore Guiness njoftoi se Dani Reynolds e theu rekordin për parukën më të gjerë në botë kur ai krijoi modelin e madh të flokëve artificial.

Reynolds deklaroi se ngjyrën dhe strukturën e parukës e në flokët e saj, raporton UPI, transmeton Telegrafi.

Tutje ajo shtoi se krijoi një nënstrukturë për të mbështetur grumbullin masiv të flokëve artificial.

Struktura mbështetëse është bërë nga një helmetë biçiklete, tub PVC, lidhje kabllosh dhe shufra alumini, tha Guiness World Record.

Paruka me ngjyrë brune kishte dy shirita të mëdhenj rozë në të dyja anët dhe Reynolds mund të shihet duke u kthyer ngadalë me parukën veshur, me ndihmën e një kablloje sipër. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Fun
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Biden godet me kokë kornizën e hekurt të derës së helikopterit derisa po zbriste në oborrin e Shtëpisë së Bardhë

Biden godet me kokë kornizën e hekurt të derës së helikopterit derisa po zbriste në oborrin e Shtëpisë së Bardhë

Fun
Traditë e çuditshme: Dhëndri dhe nusja, seks në prezencë të mysafirëve (Video,+16)

Traditë e çuditshme: Dhëndri dhe nusja, seks në prezencë të mysafirëve (Video,+16)

Fun
Vitaly bie në kurth, shoku bën seks me nënën e tij (Video+18)

Vitaly bie në kurth, shoku bën seks me nënën e tij (Video+18)

Fun
I shfaqet një person te dritarja i veshur me mantel të zi – reagimi i punëtores së restorantit është i habitshëm

I shfaqet një person te dritarja i veshur me mantel të zi – reagimi i punëtores së restorantit është i habitshëm

Interesante
Kalo në kategori