Gjatë kohës së distance sociale dhe vetë izolimit është e vështië që manikyrin tuaj ta bëni në sallonet e bukurisë.

Këshillat rreth rregullimit të thonjëve hap pas hapi i kemi treguar dhe i gjeni duke klikuar këtu.

Por, nëse ju duhen ide rreth modelit që duhet ta bëni, i gjeni më poshtë, transmeton Telegrafi:

View this post on Instagram

🌞🌾

A post shared by Jessica Washick (@jessicawashick) on Feb 26, 2020 at 6:17pm PST

View this post on Instagram

was gonna make the caption YING YANG TWINS related but decided against it…. (((; 💚💚💚💚 (SWIPE FOR OTHER HAND !!!) 💜💜💜💜

A post shared by Lauren Ladnier (@laurenladnier) on Mar 7, 2020 at 7:56am PST

View this post on Instagram

That mani magic.✨✨ (📷: @thefashionguitar)

A post shared by Paintbox (@paintboxnails) on Feb 21, 2020 at 4:19pm PST

/Telegrafi/