0Shares

Nëse keni blerë banesë të re dhe ende se keni mobiluar, atëherë Interkos nga Ferizaj, ofron zgjidhje ideale dhe ka bër një super ofertë me extra çmim.

Për vetëm 2960 euro ju mund të mobiloni banesën apo shtëpinë, me dhomë gjumit + dyshek, dhomë për fëmijë + dyshek, dhome të dites (3+3+1), tavolinë buke me 6 karrike, komodë për televizor, tavolinë mesi, paradhomë.

Po ashtu në këtë çmim mund të merrni edhe një kuzhinë deri në 6m2 (pa teknikë të bardhë) të gjitha me 5 vite garancion.

Për më shumë kliko këtu : https://www.facebook.com/furnitureinterkos/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)