LAJMI I FUNDIT:

Mjekët ia nxorën me vështirësi insektin nga veshi (Video, +16)

Mjekët ia nxorën me vështirësi insektin nga veshi (Video, +16)
Reklama

Pacienti i paemëruar i është nënshtruar procedurës mjekësore, në një spital të Singaporit, për t’ia nxjerrë nga veshi një insekt me përmasa të mëdha.

Në pamundësia të ja largojnë të gjallë, është dashur që gjallesa të mbytet dhe të rripet një pjesë e lëkurës, transmeton Telegrafi.


“Është rriqër që do largohej, pasi të ketë konsumuar sasinë e nevojshme të gjakut”, është një koment lidhur me rastin.

Nuk bëhet e ditur se çfarë insekti ishte ky, por dihet se pacienti ka pësuar dhimbje të padurueshme. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Fun
Skena tronditëse në Valencia: Një vajzë shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

Skena tronditëse në Valencia: Një vajzë shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

Fun
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Interesante
Seks në rrugë (Video, +18)

Seks në rrugë (Video, +18)

Fun
Kalo në kategori