Ajo lansoi gamën e suksesshme të grimit shtatë vjet më parë.

Dhe Kylie Jenner dëshmoi se është një manjate praktik teksa bëri një vizitë në laborator duke bërë produktet e saj më të fundit.

24-vjeçarja, hodhi një mantel të bardhë laboratori ndërsa përziente së bashku përbërës të ndryshëm brenda dhomës së punës.

Në fotot e postuara në llogarinë e saj në Instagram, Kylie tregoi përbërësit e ndryshëm të grimit teksa inspektonte laboratorin me një sy kureshtar.

Stormi Webster nuk e lejon më nënën Kylie Jenner të zgjedhë veshjet e saj Stormi Webster nuk e lejon më nënën Kylie Jenner të zgjedhë veshjet e saj

Ajo përgatiti një përzierje pluhuri dhe u mrekullua nga pamja e saj kur e derdhi në një gotë të ulur në një peshore.


“Sa mirë”, tha Kylie ndërsa një grua i shpjegoi asaj procesin. “Unë mund ta bëj këtë”, shtoi ajo.

Kylie Jenner vjen me paraqitje të mahnitshme gjatë daljes me motrat e saj Kylie Jenner vjen me paraqitje të mahnitshme gjatë daljes me motrat e saj

Ajo gjithashtu ndau me fansat një paraqitje të shkurtër të krijimit të grimit të saj.

Kylie ishte vetëm 17 vjeç kur hapi kompaninë e saj jashtëzakonisht të suksesshme të kozmetikës me kompletet e saj ikonike të buzëve. /Telegrafi/