Dikush me siguri do të shkundë shtëpinë e Gucci këtë javë.

Ikona e paparashikueshme e popit, Miley Cyrus, ka të ngjarë të shtyjë kufijtë për shtëpinë italiane të modës me disa imazhe të reja të shpërndara në Instagram të enjten.

Këngëtarja 29-vjeçare nga Tenesi u pa duke hapur këmbët, duke hapur zinxhirin e saj në dekolte dhe duke nxjerrë gjuhën.

Në çdo foto bukuroshja bionde po modelonte rroba Gucci ngjyrë bezhë me rrip dhe një palë çizme me logon mbi të.

Në fillim të javës ajo u pa me të njëjtën veshje teksa ishte në Sunset Sound Studio.

Sunset Sound Recorders është një studio regjistrimi në Hollywood ku artistë si Prince, The Beach Boys, Janis Joplin, The Rolling Stones dhe Van Halen kanë regjistruar.

Këngëtarja është një ambasadore e parfumit Gucci Flora Fantasy.

Kjo paraqitje vjen disa javë pasi ajo ndezi thashethemet për lidhje, kur Cyrus u pa duke u kapur për dore me Maxx Morando në natën e Vitit të Ri. /Telegrafi/