LAJMI I FUNDIT:

Takim i veçantë Rama-Meloni, puthje dhe përqafime midis dy kryeministrave

Takim i veçantë Rama-Meloni, puthje dhe përqafime midis dy kryeministrave

Në një video të pazakontë të publikuar nga gazetarja e Euractiv, Aneta Zachova, shihet kryeministri i Shqipërisë Edi Rama në një takim shumë miqësor dhe të veçantë më Kryeministren italiane, Giorgia Meloni gjatë takimit të dytë të Komitetit Politik Evropian që po zhvillohet në Moldavi.

Reklama

Pamjet duket se kanë tërhequr vëmendjen e mediave dhe opinionit publik pasi Rama duket shumë i afruar me Melonin dhe ata nuk hezitojnë të shkëmbejnë edhe përqafime dhe puthje me njeri-tjetrin.

Rama ndodhet në Moldavi ku ka takuar disa nga liderët evropian dhe rajonal. Megjiathë mes seriozitetit të temave të diskutuara në takimet e nivelit të lartë, duket se Rama ka gjetur momentin për të treguar një lidhje të veçantë me kryeministren italiane. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Si ndodhi përplasja në mes Astrit Gashit dhe Afrim Cakës, pasi ky i fundit e akuzoi që fjalët i ka nga Serbia

Si ndodhi përplasja në mes Astrit Gashit dhe Afrim Cakës, pasi ky i fundit e akuzoi që fjalët i ka nga Serbia

Lajme
Operacion policor në tri komunat në veri, lidhur me sulmin terrorist në Banjskë

Operacion policor në tri komunat në veri, lidhur me sulmin terrorist në Banjskë

Lajme
Vdekja e të riut shqiptar në kufirin me Serbinë, reagon familja Muçiqi

Vdekja e të riut shqiptar në kufirin me Serbinë, reagon familja Muçiqi

Lajme
Elshani nga Octopus: Milan Radoiçiq pjesëmarrës në sulmin terrorist, Lista serbe ka humbur legjitimitetin

Elshani nga Octopus: Milan Radoiçiq pjesëmarrës në sulmin terrorist, Lista serbe ka humbur legjitimitetin

Elfije Boletini
Gërvalla: Asociacioni ka vdekur për ne dhe ndërkombëtarët

Gërvalla: Asociacioni ka vdekur për ne dhe ndërkombëtarët

Lajme
Analistët serbë: Sulmi i armatosur në Banjskë debakël i politikës së Beogradit, Serbia u mund dhe u poshtërua

Analistët serbë: Sulmi i armatosur në Banjskë debakël i politikës së Beogradit, Serbia u mund dhe u poshtërua

Lajme
Kalo në kategori