Aktorja në moshën e saj 56-vjeçare tërheq shikimet e opinionit.

Edhe pse një periudhë kohore goxha të gjatë nuk është ekspozuar në media, paraqitja e saj në fshatin magjik italian Portofino me arsye ka shkaktuar interesim të madh, transmeton Telegrafi.

Bashkë, me miket, simpatikja Meg Ryan po kënaqet me pushime, mirëpo me atë rast na ka demonstruar veshjen e saj e cila me arsye është objekt i interesimit të kureshtarëve të modës.

Biondja 56-vjeçare këmishën e zezë prej pambuku me yllin e bardhë në gjoks e ka bashkuar me xhinse të bardha dhe atlete të zeza.

Mbresëlënëse ishin ngjyra bardhë-zi, ylli i romancës “When Harry Met Sally” edhe më shumë ka nxjerrë në pah retro, rripin ngjyrë të gështenjtë, si edhe syzet me ram ngjyrë ari.

Flokët biond të thyer butësisht, që konsiderohen shenjë e saj mbrojtëse nuk i ka lënë anash edhe kësaj here, si as variantin e veshjeve monokromatike të cilin vite të tëra e kuron aktorja dhe e cila i rri aq mirë. /Telegrafi/