0Shares

Kandidati i AAK-së për deputet në Kuvendin e Kosovës, Halil Matoshi, pas ri*-hyrjes së tij në dëshiron që të jetë në Kuvend më ish-analistët me të cilët për një kohë të gjatë ishin pjesë e emisionit politik “Click” në RTV21

“Do te isha shumë njeri i lumtun dhe me fat me qenë përfaqesues i qytetarëve kosovarë në Kuvendin e Republikes sëbashku me mikun e kolgeun tim Muharrem Nitaj nga AAK, porse natyrisht kish me qenë kënaqesi me debatu për t’mirën e Atdheut me t’respektuemit kundershtarë politik, Dukagjin Gorani nga Lëvizjas Vetëvendosje dhe Driton Selmanaj nga LDK!!!”, ka shkruar Matoshi në profilin e tij në Facebook. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)