LAJMI I FUNDIT:

Margarina Floil me traditë të pakontestueshme të cilësisë

Margarina Floil me traditë të pakontestueshme të cilësisë

Tashmë jemi familjarizuar me vajin e vetëm vendor, vajin Floil, por ajo që është risi për tregun tonë është margarina Floil.

Afro dy vite Floil ka arritur të jetë pranë jush duke ju sjell vajin Floil me cilësi shumë të lartë. Kjo ka bërë që Floil t’i mbijetojë tregut dhe të jetë lider në të.

Por, tradita e një cilësisë të mirë vazhdon të jetë objektiv e jona. Margarina Floil është po aq kualitative sa edhe vaji Floil.

Produktin më të ri të familjes Floil mund ta gjeni në tregje tradicionale dhe moderne. Margarina Floil është produkt vendor i cilësisë së lartë.

artikull i sponsorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Industria e prodhimit të çelikut në Europë ndodhet në rrezik

Industria e prodhimit të çelikut në Europë ndodhet në rrezik

Ekonomi
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
Mustafa i PDK-së i reagon Muratit: 29,509 persona që nuk po figurojnë si të papunësuar, e as si të punësuar i janë bashkëngjitur karvanit të migrimit

Mustafa i PDK-së i reagon Muratit: 29,509 persona që nuk po figurojnë si të papunësuar, e as si të punësuar i janë bashkëngjitur karvanit të migrimit

Ekonomi

"Nuk ka ndodhur asnjëherë në historinë e shtetit”, Murati: Për 30 muaj, mbi 32 mijë të rinj që kanë filluar punë në Kosovë

Ekonomi
Kalo në kategori