LAJMI I FUNDIT:

Manikyr i zi: Pesë ide për ditë të ftohta – ombre dhe mat janë në trend!

Manikyr i zi: Pesë ide për ditë të ftohta – ombre dhe mat janë në trend!

E zeza do të jetë një trend edhe për një kohë të gjatë, nëse jo gjithmonë

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një atmosferë të errët dhe magjepsëse ose jeni duke kërkuar për një nuancë bazë që do të lartësojë menjëherë çdo pamje, thonjtë e zinj janë mishërimi i ditëve të ftohta dhe një nga nuancat më të gjithanshme.


Manikyri i zi është një nuancë e mprehtë, por e pastër që mund të stilohet pothuajse me çdo gjë, transmeton Telegrafi.

Ka kaq shumë mënyra argëtuese për të pasur thonj të zinj, saqë gjithmonë do të zgjidhni ngjyrat më të errëta.

Nëse ju mungon frymëzimi për një manikyr, në vazhdim të këtij teksti janë pesë ide për thonjtë e zinj që mund t’i provoni në shtëpi ose të shkoni në një sallon të thonjve.

Nga thonjtë e zi ombre te thonjtë e kuq dhe të zi të frymëzuar nga Christian Louboutin, shikoni në vijim disa propozime mahnitëse.

1. E zezë mat me detaje

2. Ombre e zezë

3. Thonj të zinj dhe të bardhë

4. Christian Louboutin

5. Perishane të fshehura

View this post on Instagram

A post shared by Gina Edwards (@ginaedwards_)

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Pesë prerjet më të bukura të flokëve që po shihen kudo në TikTok

Pesë prerjet më të bukura të flokëve që po shihen kudo në TikTok

Flokë dhe stil
Kombinimi perfekt për dimrin: Pallto dhe çizme, sipas Selena Gomez

Kombinimi perfekt për dimrin: Pallto dhe çizme, sipas Selena Gomez

Moda
Konsumi i tepërt i karbohidrateve mund të çojë në efekte anësore, pesë shenja që tregojnë se po e teproni

Konsumi i tepërt i karbohidrateve mund të çojë në efekte anësore, pesë shenja që tregojnë se po e teproni

Ushqim i shëndetshëm
Këto çizme zgjasin këmbët dhe linjën e trupit: Tri modele që mund t'i kombinoni me funde dhe fustane

Këto çizme zgjasin këmbët dhe linjën e trupit: Tri modele që mund t'i kombinoni me funde dhe fustane

Moda
Kthimi në kostume zyre: Klasike në tonet bazë gri

Kthimi në kostume zyre: Klasike në tonet bazë gri

Keshilla Modë
Një xhaketë që nuk ka konkurrencë këtë vjeshtë: Ka shtyrë të gjitha të tjerat jashtë modës

Një xhaketë që nuk ka konkurrencë këtë vjeshtë: Ka shtyrë të gjitha të tjerat jashtë modës

Moda
Kalo në kategori