E zeza do të jetë një trend edhe për një kohë të gjatë, nëse jo gjithmonë

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një atmosferë të errët dhe magjepsëse ose jeni duke kërkuar për një nuancë bazë që do të lartësojë menjëherë çdo pamje, thonjtë e zinj janë mishërimi i ditëve të ftohta dhe një nga nuancat më të gjithanshme.

Manikyri i zi është një nuancë e mprehtë, por e pastër që mund të stilohet pothuajse me çdo gjë, transmeton Telegrafi.

Ka kaq shumë mënyra argëtuese për të pasur thonj të zinj, saqë gjithmonë do të zgjidhni ngjyrat më të errëta.

Reklama

Nëse ju mungon frymëzimi për një manikyr, në vazhdim të këtij teksti janë pesë ide për thonjtë e zinj që mund t’i provoni në shtëpi ose të shkoni në një sallon të thonjve.

Reklama

Nga thonjtë e zi ombre te thonjtë e kuq dhe të zi të frymëzuar nga Christian Louboutin, shikoni në vijim disa propozime mahnitëse.

1. E zezë mat me detaje

2. Ombre e zezë

3. Thonj të zinj dhe të bardhë

4. Christian Louboutin

5. Perishane të fshehura

View this post on Instagram

A post shared by Gina Edwards (@ginaedwards_)

/Telegrafi/