LAJMI I FUNDIT:

‘Magic of December’ këndi më magjik i festave të fundvitit!

‘Magic of December’ këndi më magjik i festave të fundvitit!

Brendet e njohura vendore:Fluidi, Floil, Jaffa Champion, Jaffa Plus, Red Rain dhe RC Brand edhe këtë herë janë bashkuar në një fushatë të përbashkët të marketingut, duke i sjellë konsumatorëve të saj besnik një kënd magjik për festat e fundvitit.

‘Magic of Decembër’ është këndi që do të ju bëjë të përjetoni magjinë e dhjetorit.

Ejani dhe na vizitoni për tu bindur vetë.

Mos harroni, në këndin magjik ju mund të fotografoheni me Babadimrin tonë FALAS dhe të shënoni dëshirën tuaj për këtë vit.

Babadimri do ti përzgjedh 10 dëshirat me 31 Dhjetor.

Për tu informuar se çka po vjen, ndiqni në Facebook:

– Fluidi
Jaffa Plus
Vaji Floil

Magji e befasi për fundvit!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

Korporata Rugove
Loja që po bën të gjithë të marrin pjesë

Loja që po bën të gjithë të marrin pjesë

Petrol Company
Ejani festojmë bashkë ditëlindjen e parë të Vitaland – Sot krejt kemi me u kënaq

Ejani festojmë bashkë ditëlindjen e parë të Vitaland – Sot krejt kemi me u kënaq

Vitaland
Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Ekonomi
Kalo në kategori