LAJMI I FUNDIT:

Libraria Dukagjini me aktivitete të ndryshme për 1 qershor

Libraria Dukagjini me aktivitete të ndryshme për 1 qershor

Libraria Dukagjini për nder të ditës së fëmijëve, 1 qershori, ka organizuar aktivitete të ndryshme.

Si pjesë të këtyre aktivitete janë organizuar lexime për fëmijë nga profesori, piktori dhe neurologu Skender Boshnjaku, ku tregoi rrëfime nga jeta e tij dhe nga përvoja jetësore. Përveç tjerash, ai rrëfeu edhe për librin dhe rendesine e tij qe ka ne jeten tone dhe se si ia ka ndryshuar jeten.

Aktivitete me muzikë dhe vallëzime kanë qenë pjesë e programit. Gjithashtu për nder të kësaj feste, të ftuar special kanë qenë nxënësit e shkollës fillore ‘’Ibrahim Kelmendi’’ nga Presheva ku patën kënaqësinë që të dëgjonin përrallen “Gjyshi dhe nipi”, lexuar nga Skender Boshnjaku.

Gjatë aktivitetit, pati edhe recitime të bukura nga nxënësit e shkollës, ku ndanë krijimet e tyre në ditën më të veçantë kushtuar atyre.

Në trend Ekonomi

Më shumë
Ditëlindje e paharrueshme - një vit i VitaLand

Ditëlindje e paharrueshme - një vit i VitaLand

Vitaland
Ujë Rugove prodhon 1 milion shishe për të rritur ndërgjegjësimin kundër kancerit të gjirit

Ujë Rugove prodhon 1 milion shishe për të rritur ndërgjegjësimin kundër kancerit të gjirit

Korporata Rugove
Vendi ku ndjehesh rehat me gjithçka afër - Tem Residence

Vendi ku ndjehesh rehat me gjithçka afër - Tem Residence

Lesna Ndertimi
Elita Plus mbështet muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit me paketën e analizave me zbritje dhe vizita kardiologjike falas

Elita Plus mbështet muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit me paketën e analizave me zbritje dhe vizita kardiologjike falas

Elita Plus
Intervistë me pronarin e VatanMed, Uğur Öztürk, klinika lidere për mbjellje të flokëve, shërbime dentare dhe estetike

Intervistë me pronarin e VatanMed, Uğur Öztürk, klinika lidere për mbjellje të flokëve, shërbime dentare dhe estetike

VatanMed Clinic
Moti po nxehet çdo ditë, por ju qëndroni të freskët me kondicionerët HISENSE nga Gorenje Department Store

Moti po nxehet çdo ditë, por ju qëndroni të freskët me kondicionerët HISENSE nga Gorenje Department Store

Gorenje Department Store
Kalo në kategori