0Shares

Kandidatja e Alternativës për kryetare të Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila, ka thënë se për dallim nga qeverisja e AAK-së, gjatë qeverisjes së saj nuk ka pasur rrahje në zyre.

“Për kohës së Aleancës kur ka ndodhur edhe rrahje në zyre në fushatë ne mes të zyrtarit të prokurimit dhe drejtorit të bujqësisë, tek ne nuk ka kësi lloje të komunikimit”, ka thënë Kusari-Lila. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)