LAJMI I FUNDIT:

KUJDES: PAMJE TË RËNDA. Shihni çfarë cisti i nxjerr mjekja kësaj gruaje (Video +18)

KUJDES: PAMJE TË RËNDA. Shihni çfarë cisti i nxjerr mjekja kësaj gruaje (Video +18)

Mjekja e njohur amerikane, Sandra Lee, postoi online një video duke i nxjerrë një pacienteje një cist gjigant nga krahu.

Reklama

Cisti është aq i madh, sa duket sikur është një muskul.

Për fat është një masë beninje e padëmshme.

Në trend Shendetesi

Më shumë
Mund të shkaktojë humbje të shikimit: Një simptomë e heshtur në sy tregon se keni shtypje të lartë të gjakut

Mund të shkaktojë humbje të shikimit: Një simptomë e heshtur në sy tregon se keni shtypje të lartë të gjakut

Shëndetësi
A mund të rritet penisi në mënyrë natyrale dhe a ka rëndësi madhësia e penisit për femrat?

A mund të rritet penisi në mënyrë natyrale dhe a ka rëndësi madhësia e penisit për femrat?

Shëndetësi
Katër pijet që mund të ndihmojnë në uljen e rrezikut të sëmundjeve të zemrës

Katër pijet që mund të ndihmojnë në uljen e rrezikut të sëmundjeve të zemrës

Ushqim i shëndetshëm
Simptomat më pak të njohura që tregojnë se keni probleme me zorrët

Simptomat më pak të njohura që tregojnë se keni probleme me zorrët

Shëndetësi
Kurorat E-max: Çka duhet të dini për to?

Kurorat E-max: Çka duhet të dini për to?

Shëndetësi
Dhimbjet e fundit të shpinës

Dhimbjet e fundit të shpinës

Shëndetësi
Kalo në kategori