LAJMI I FUNDIT:

Kthimi në kostume zyre: Klasike në tonet bazë gri

Kthimi në kostume zyre: Klasike në tonet bazë gri
dreamstime

Takimet kërkojnë një stil që nuk bie në sy, ne shpesh kërkojmë një kostum ideal që nuk do të rëndojë vizualisht jetën tonë të përditshme dhe bashkëbiseduesit

Thjeshtësia i do pigmentet neutrale.

Nga kostumet bien në sy ato me ose pa jelek – zgjidhni ato që u përshtaten siluetës suaj, mund të jenë të gjera ose më të ngushta.

Për ato që vlerësojnë rehatinë, kjo është një zgjedhje e shkëlqyer. Tekstili i butë është i përshtatshëm, bën dallimin me çdo lëvizje, transmeton Telegrafi.

Varianti me jelek është gjithashtu i shkëlqyer, gjithçka është në të njëjtin ton dhe shumë harmonik.

Motivi pak me kuadrate i jep larmi stilit dhe një notë argëtuese.

Nuanca e zbehtë ka një avantazh në zyrë, nuk bie në sy dhe është e lehtë për tu stiluar.

Dy kopsat i japin xhaketës një formë kompakte.

Shumë stilistë luajnë me stilet, edhe pse janë të thjeshta, kjo nuk do të thotë se duhet të jenë krejtësisht të zakonshme.

Kjo lloj veshje është e mirë edhe për mbrëmjen – tranzicioni ndodh me ndihmën e takave elegant. /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Filtri që po

Filtri që po "tmerron" përdoruesit në TikTok - a dukemi me të vërtetë kështu siç na paraqet ky efekt në platformë?

Femra
Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Keshilla Modë
Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Femra
Si ta zgjosh fantazinë e çdo mashkulli

Si ta zgjosh fantazinë e çdo mashkulli

Në çift
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
“Është shtatë muajsh dhe tashmë ecën”: Kur mund të qëndrojë një bebe në këmbë?

“Është shtatë muajsh dhe tashmë ecën”: Kur mund të qëndrojë një bebe në këmbë?

Këshilla për prindër
Kalo në kategori