LAJMI I FUNDIT:

Krejt FRESH veç n’Viva Fresh!

Krejt FRESH veç n’Viva Fresh!

Të freskëta, të shëndetshme dhe 100 % NATYRALE, janë produktet e mishit të PULËS nga brendi i njohur “Cocorico” të cilat tanimë ju mund t’i gjeni vetëm në Viva Fresh Store.

Të gjitha këto produkte me kualitet PREMIUM janë; pa antibiotikë, pa hormone, pa aditiv, pa modifikime gjenetike. Po ashtu, ajo që është edhe më e rëndësishme, PULAT rritën me ushqim 100 % NATYRAL, dhe në ambient të hapur.

Ushqehuni shëndetshëm, me plotë shije dhe freski, me produkte të sigurta dhe me cilësi të lartë, të cilat ju presin në Viva Fresh Store.

Mos harroni, mishi i freskët i pulës përmban shumë vitamina si dhe ka vlera të shumta ushqyese të cilat janë tepër të dobishme për shëndetin tuaj!

Të gjitha këto produkte të mishit të pulës “Cocorico”, i gjeni vetëm në dyqanet e rrjetit të marketeve Viva Fresh Store, në krejt Kosovën!

Në trend Ekonomi

Më shumë
Deri në 1 mijë euro për familje për të mbështetur instalimin e sistemit për energjinë e ripërtëritshme - hapet thirrja

Deri në 1 mijë euro për familje për të mbështetur instalimin e sistemit për energjinë e ripërtëritshme - hapet thirrja

Ekonomi
Peci shpërndau vaksina nga ajri kundër tërbimit: Është sëmundje vdekjeprurëse që bartet nga kafsha tek njeriu

Peci shpërndau vaksina nga ajri kundër tërbimit: Është sëmundje vdekjeprurëse që bartet nga kafsha tek njeriu

Ekonomi
Kompania Turistike Shpejtimi ofron nisje çdo ditë në drejtim të Shëngjinit dhe Velipojës

Kompania Turistike Shpejtimi ofron nisje çdo ditë në drejtim të Shëngjinit dhe Velipojës

Kompania Turistike Shpejtimi
UBT renditet në mesin e top 100 universiteteve në botë në fushën e arkitekturës dhe inxhinierisë civile

UBT renditet në mesin e top 100 universiteteve në botë në fushën e arkitekturës dhe inxhinierisë civile

UBT
Ti në pauzë, a e lyn a e ngjyn?

Ti në pauzë, a e lyn a e ngjyn?

Perfetta Pashteta
A don me ditë qysh me u dok ma s'miri?

A don me ditë qysh me u dok ma s'miri?

Melodia Px
Kalo në kategori