0Shares

Disa thonë që këto bikini janë të mrekullueshme, të tjerët nuk do t’i vishnin as në ëndërr.

Fotografitë e zeshkanes së bukur e veshur me bikini dypjesësh ngjyrë ari, të publikuara në Instagram– kanë ndarë publikun, transmeton Telegrafi.

Disave u pëlqejnë, ndërsa të tjerët theksojnë që këto nuk janë bikini, por pak ngjyrë ari e cila mbulon pjesët strategjike në trup.

The art work is by @blacktapeproject #BlackTapeProject #jbfoundation

A post shared by Tape art & alternative fashion (@blacktapeproject) on Apr 17, 2017 at 10:46am PDT

“A janë këto akoma bikini, edhe pse nuk mund të notohet me to? A janë rezistuese ndaj ujit?” – ka pyetur një vajzë.

“Kam menduar që më parë këto janë hologram. Por as tani nuk jam e sigurt se çfarë jam duke shikuar”, ka thënë një djalosh.

“Fletë ari?”, ka pyetur një tjetër.

“Këto nuk janë veshje, këto janë shirita të ngjitur në trup”, ka konstatuar i treti.

Të tjerëve u kanë pëlqyer.

“Janë dukshëm cool”, ka thënë një vajzë.

Megjithatë, janë të pakta ato të cilat do ta kishin veshur, dhe arsyeja është që janë goxha praktike.

“Imagjinoni gjurmët nga rrezitja…”, ka shkruar një vajzë.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)