Kim Kardashian ka kanalizuar sërish Marilyn Monroe disa muaj pasi veshi fustanin e ikonës në “Met Gala” dhe teksa Ana de Armas do ta luajë atë në një film biografik që do të publikohet së shpejti.

41-vjeçarja shfaqi format në një video paralajmëruese për Dolce & Gabbana të publikuar të enjten.

Kim dukej mahnitëse me një fustan të zi me dekolte të hapur nga shtëpia luksoze italiane, ndërsa ishte ulur në pjesën e pasme të një limuzine, ndërsa disa kamera u ndezën në automjet.

Ylli kishte vendosur një paruke të shkurtër bionde me kaçurrela voluminoze që dukeshin tamam si flokët ikonë të bukuroshes klasike Marilyn.

Reklama

Kim hodhi një vështrim të zjarrtë në kamerë përpara se të dilte për të rrëmbyer një fetë pica nga një kuti e vendosur pranë saj.

Reklama


Ajo përtypi me pasion një fetë para se ta hidhte poshtë dhe më pas vendosi poza edhe më të egra dhe madje qeshi.

Kjo përfundoi me hashtagun #CiaoKim dhe promovoi shfaqjen e ardhshme të modës për femra Dolce & Gabbana Pranverë/Verë 2023 gjatë Javës së Modës në Milano që mbahet të shtunën në ora 14:30.  /Telegrafi/