LAJMI I FUNDIT:

Kim Kardashian prezanton sutjenat e reja që kërkojnë guxim për t’u bartur

Kim Kardashian prezanton sutjenat e reja që kërkojnë guxim për t’u bartur
(Foto: Instagram/Skims)

Kim Kardashian ka diktuar prej kohësh trendet e modës, andaj ka lindur pyetja nëse edhe trendi i ri do të zërë rrënjë te popullata femërore.

Bëhet fjalë për sutjene të reja brenda markës së saj të modës Skims, të cilat janë me “thithmtha të integruara”, ndërsa kushtojnë 62 dollarë (58.7 euro).


Në një video të shpërndarë në rrjetet sociale, ajo ka treguar si i qëndron ky produkt dhe reagimet siç pritej janë të ndryshme dhe mendimet janë të ndara.

(Foto: Instagram/Skims)

Ndërsa disa mendojnë se do të shitet mirë, të tjerë nuk e mbështesin këtë ide.

Kim Kardashian zbulon gjënë më të çuditshme që ka vendosur në fytyrë
Lexo po ashtu Kim Kardashian zbulon gjënë më të çuditshme që ka vendosur në fytyrë

“Temperatura e Tokës po bëhet gjithnjë e më e nxehtë. Mbështjellësit e akullit po shkrihen. Unë nuk jam shkencëtare, por besoj se çdokush mund t’i përdorë aftësitë e që ka për ta bërë pjesën e vet”.

“Prandaj po i prezantoj sutjenat e reja me thimtha të integruara, kështu që pa marrë parasysh se sa nxehtë është, ju gjithmonë do të dukeni sikur keni ftohtë. Ndryshe nga ajsbergët, ato nuk po shkojnë askund”, thotë mes tjerash Kim. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by SKIMS (@skims)