Një tjetër ditë, një tjetër veshje e shkëlqyeshme nga Kim Kardashian.

Themeluesja e SKIMS ka postuar një pamje të zjarrtë në Instagram dhe ajo duket e pabesueshme.

E veshur me një veshje të ngushtë, mamaja e katër fëmijëve zgjodhi çizmet të gjata deri në kofshë në ngjyrë të zbehtë të kaltër, dollakë ngjyrë hiri dhe një bluzë të zezë.

Kim Kardashian vishet me një bluzë të bukur e interesante Kim Kardashian vishet me një bluzë të bukur e interesante

Duke mbështjellë gjërat e saj në hollin e një hoteli, Kim e përfundoi pamjen me një pallto dimërore të madhe, syze dielli në stilin Y2K, një çantë të zezë me lesh, doreza lëkure dhe vathë të mëdhenj diamanti.

Në galerinë e fotografive, ajo shkroi: “Përshtatuni vetes”, dhe ndjekësit e saj e mbushën me komente pozitive.


Që kur veshi kostumin që solli një milion shaka në Met Gala në shtator 2021, 41-vjeçarja ka zgjedhur shpesh veshje të ngushta dhe shumë pak të zhveshura. /Telegrafi/