LAJMI I FUNDIT:

Këto çanta të Kylie Jenner, vlejnë rreth një milionë dollarë

Këto çanta të Kylie Jenner, vlejnë rreth një milionë dollarë

Nga Kylie Jenner, duhet të presim vetëm gjëra ekstravagante. Fundja, pak ditë më parë ndërtoi një park të tërë për ditëlindjen e Stormit

Dhoma ku mban çantat nuk ka ndonjë dallim të madh nga parku i lojërave. Është njësoj luksoz.

Përmes disa postimeve në Instagram, Kylie ju mirëpret në shtëpinë e saj t’ju tregojë gjithë çantat që ka. Vetëm lijeni tuajën jashtë se do ju duket e padenjë.

The Daily Mail e ka vlerësuar koleksionin e çantave të Kylie-t rreth 1 milion dollarë.

Në foto shihen 20 Hermes Kelly dhe Birkin, disa Chanel, Louis Vuitton, Saint Laurent, Gucci, Balmain dhe Fendi. Ca janë modele të vjetra ose të limituara që natyrisht, kushtojnë dhe vlejnë më shumë

Para se të vijoni, jeni mirë me paratë këtë muaj? Bëni mirë të jeni se absolutisht do ju ngjallet dëshira për të bërë blerje.


Në trend Femra

Më shumë
Prej kohësh nuk kemi parë një veshje më femërore: Këto ngjyra do të jenë në fokus në periudhën e ardhshme

Prej kohësh nuk kemi parë një veshje më femërore: Këto ngjyra do të jenë në fokus në periudhën e ardhshme

Moda
Truku në grim që ju ndihmon të dukeni më të reja - 'ndryshimi është magjik'

Truku në grim që ju ndihmon të dukeni më të reja - 'ndryshimi është magjik'

Femra
Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Keshilla Modë
Cikli menstrual dy herë në muaj: Shtatë shkaktarët e këtij fenomeni

Cikli menstrual dy herë në muaj: Shtatë shkaktarët e këtij fenomeni

Këshilla dhe arsye
Grimeri i njohur vlerëson 10 trendet e grimit, rezultati do t'ju befasojë

Grimeri i njohur vlerëson 10 trendet e grimit, rezultati do t'ju befasojë

Femra
Muaji i parë i shtatzënisë: Nuk jeni as të vetëdijshme se trupi juaj po ju dërgon një sinjal se ngjizja ka ndodhur

Muaji i parë i shtatzënisë: Nuk jeni as të vetëdijshme se trupi juaj po ju dërgon një sinjal se ngjizja ka ndodhur

Shtatzëna
Kalo në kategori