LAJMI I FUNDIT:

Kështu duhet të duket Google Pixel Watch

Kështu duhet të duket Google Pixel Watch

Përveç Apple, Google tani dëshiron gjithashtu të lançojë orën e vet inteligjente në vitin 2021.

Reklama

Tani pamjet e para janë shfaqur duke treguar se si mund të duket Google Pixel Watch.

Fotografitë janë nga Ian Zelbo dhe janë botuar përmes Jon Prosser.

Ai gjithashtu bëri një video dhe e publikoi në YouTube, transmeton Telegrafi.

Fotografitë dhe videot tregojnë se Google Pixel Watch ka një dizajn shumë minimalist dhe ka vetëm një “buton” të vetëm.

Përndryshe, Google Pixel Watch vjen me një ekran të rrumbullakët, ndryshe nga Apple Watch.

Kur do të shfaqet ora inteligjente e Google është ende e paqartë.

Sipas ” Techradar “, kjo tashmë mund të jetë rasti në Google IO 2021 në maj, por më së voni kur Pixel 6 prezantohet në vjeshtë të vitit 2021. /Telegrafi/

Në trend Teknologji

Më shumë
Dizajni i Samsung Galaxy S24 Ultra u zbulua përmes renderëve të CAD

Dizajni i Samsung Galaxy S24 Ultra u zbulua përmes renderëve të CAD

Teknologji
Franca miraton përditësimin e softuerit të Apple për iPhone 12 pas shqetësimeve mbi rrezatimin e lartë

Franca miraton përditësimin e softuerit të Apple për iPhone 12 pas shqetësimeve mbi rrezatimin e lartë

Teknologji
Imazhet e Samsung Galaxy S24 zbulojnë dizajnin e sheshtë

Imazhet e Samsung Galaxy S24 zbulojnë dizajnin e sheshtë

Teknologji
Adoleshenti që gjurmon aeroplanin e Muskut dhe Gates, hap një llogari për të ndjekur aeroplanët e oligarkëve

Adoleshenti që gjurmon aeroplanin e Muskut dhe Gates, hap një llogari për të ndjekur aeroplanët e oligarkëve

Teknologji
X me përqindjen më të lartë të dezinformimit, sipas studimit të Komisionit Evropian

X me përqindjen më të lartë të dezinformimit, sipas studimit të Komisionit Evropian

Teknologji
Publikohen renderët e bazuara në CAD të Samsung Galaxy S24+

Publikohen renderët e bazuara në CAD të Samsung Galaxy S24+

Teknologji
Kalo në kategori