Reperja e hitit “WAP”, 28 vjeç, po përgatitet për fillimin e bashkëpunimit të saj të tretë Reebok: një kapsulë këpucësh “Mommy & Me” frymëzuar nga “ndjenja e papërshkrueshme e dashurisë” që ajo përjetoi kur vajza e saj 2-vjeçare, Kulture Kiari Cephus, lindi dhe “si vajza e saj ndryshoi gjithçka brenda jetës së saj”.

Versionet e reja pikturë njëngjyrëshe të atleteve janë në dispozicion në dy nuanca të reja, rozë e artë dhe ngjyrë deti, ato do të jenë në dispozicion për blerje në madhësi të të rriturve, të rinjve dhe të miturve në Reebok.com duke filluar nga 13 maji.

“I njohur si metali i dashurisë, ari i trëndafilit është me shkëlqim dhe femëror, por i fortë dhe i qëndrueshëm, pak a shumë si dashuria e Cardi për Kulture”, thuhet në njoftimin për shtyp.

“Ndërsa, ngjyra e kaltër lidhet përsëri me gurin e akuamarinës që përfaqëson qartësi, qetësi dhe relaksim: tre mbiemra që Cardi përdor për të përshkruar të qenit nënë. Akuamarina është gjithashtu guri i frymëmarrjes, i cili, për Cardi, është ilustrues se si ndihet tani që Kulture është në jetën e saj”.

Ky koleksion vjen pas atij të veshjeve që Cardi B lansoi gjatë muajit prill. /Telegrafi/