0Shares

Një metodë e pazakontë, por që ju ofron mbulim më të madh të njollave të errëta në lëkurë.

Duket e pamundur, por nëse vendosni buzëkuq të kuq tek rrathët poshtë syve, do t’ia dilni t’i mbuloni ato.

Në një video në YouTube, blogger-ja Deepica Mutyala, ka treguar një prej sekreteve të saj të bukurisë, e cila ju vjen në ndihmë grave që i kanë shumë të theksuara rrathët poshtë syve.

Fillimisht vajza aplikon me një furçë buzëkuqin rreth syve dhe më pas vijon rutinën e saj të grimit, duke aplikuar produktet me radhë, duke filluar nga korrektori i syve.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)