0Shares

Duke dashur të hynte nëpër një tunel në Zhejiang të Kinës, shoferi është përplasur për pjesën anësore dhe ka dalë nga rruga.

Aksidenti ka ndodhur pasi ai ishte shumë i lodhur dhe nuk mund të voziste si duhet, transmeton Telegrafi.

Megjithëse ka katër eshtra të thyer, gjendja e shoferit është pa pasoja për jetën dhe pritet të shërohet plotësisht. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)