LAJMI I FUNDIT:

Kalimi i autobusit nëpër tunelin shumë të ngushtë (Video)

Kalimi i autobusit nëpër tunelin shumë të ngushtë (Video)

Në Dakotën Jugore të Shteteve të Bashkuara, shoferi ia ka dalë të voziste autobusin nëpër një tunel shumë të ngushtë.

Reklama

Filmimi i postuar më poshtë, tregon kalimin nëpër hapësirën mes shkëmbinjve të gjerë afro tre metra dhe të lartë më pak se katër metra, transmeton Telegrafi.

Turistët që ndodhen brenda, qeshin dhe bëjnë fotografi teksa autobusi lëvizë me shumë kujdes, pa u prekur asnjëherë në pjesët anësore.

“Ky duhet të jetë shoferi më preciz deri më tani, gjithë këto manovra dhe asnjë gërvishtje”, është një koment lidhur me rastin.

Mësohet se kjo ngjarje ka ndodhur para katër vitesh, por që tani është popullarizuar në internet, duke u parë mbi 11 milion herë brenda pak ditëve. /Telegrafi/

Në trend Auto

Më shumë
Varianti i ri i F-150 Lightning

Varianti i ri i F-150 Lightning "Flash" vjen me një rreze 514 kilometra, vjen gjithashtu i pajisur me pompë nxehtësie për të ruajtur baterinë gjatë dimrit

Auto
Arritja e kamionit Tesla, përshkoi 1.700 kilometra në një ditë

Arritja e kamionit Tesla, përshkoi 1.700 kilometra në një ditë

Auto
Ky Beetle me vetëm 3.2 kilometra u shit për 57 mijë euro

Ky Beetle me vetëm 3.2 kilometra u shit për 57 mijë euro

Auto
Turqia prezantoi një makinë fluturuese - ja si duket ajo, bëhen të ditura specifikat e saj

Turqia prezantoi një makinë fluturuese - ja si duket ajo, bëhen të ditura specifikat e saj

Auto
Pamjet e fundit të shpërndara në internet na tregojnë brendësinë e kamionçinës Cybertruck

Pamjet e fundit të shpërndara në internet na tregojnë brendësinë e kamionçinës Cybertruck

Auto
Falë kërkesës në tregun japonez, shitjet globale të Toyota-s rriten me 9 për qind

Falë kërkesës në tregun japonez, shitjet globale të Toyota-s rriten me 9 për qind

Auto
Kalo në kategori