Ben Affleck nuk është i vetmi që sjell një aksesor sentimental nga ditët e hershme të Bennifer.

Jennifer Lopez, e cila aktualisht po lundron nëpër Evropë me të dashurin e saj, duket se ka vendosur një byzylyk diamanti nga marka Harry Winston, të cilin aktori ia dhuroi në vitin 2002.

Përdoruesi i Twitter @jloaffleck – i cili ishte gjithashtu i pari që vërejti se Affleck, 48 vjeç, mbante edhe orën e tij prej argjendi nga videoja muzikore e Lopez “Jenny From the Block” – kjo vuri në dukje ringjalljen e dukshme të byzylykut të premten.

J.Lo, mbante një diamant të verdhë – e cila me të vërtetë ka një ngjashmëri të mrekullueshme me pjesën që veshi gati dy dekada më parë – ndërsa pozonte me bikini të verdha të ndritshme në jahtin prej 140 milionë dollarësh që kishte ndarë me Affleck javën e kaluar.

Jennifer Lopez vendos varësen “Ben” pas fundjavës së ditëlindjes me Affleck Jennifer Lopez vendos varësen “Ben” pas fundjavës së ditëlindjes me Affleck

Nuk është shkëlqimi i vetëm simbolik që ajo ka vendour, të hënën e kaluar, Lopez doli në Monako duke vendosur një gjerdan ari që shkruante “BEN” me shkronja të mëdha.

Ben Affleck i dha Jennifer Lopez një gjerdan kuptimplotë për ditëlindjen e saj Ben Affleck i dha Jennifer Lopez një gjerdan kuptimplotë për ditëlindjen e saj

Këngëtarja gjithashtu mori një gjerdan të veçantë Foundrae për ditëlindjen e saj të 51 -të javën e kaluar, të cilën Affleck e kishte bërë me varëse që simbolizonin “elasticitetin”, “rrezikun që marrim përsipër për diçka që duam” dhe më shumë. /Telegrafi/