Jennifer Lopez po e mban Ben Affleck afër zemrës së saj.

Pasi festoi ditëlindjen e saj të 52-të në bordin e një jahti në Saint-Tropez me të dashurin, super ylli doli në Monako të hënën duke shfaqur një shkëlqim të ri: një varëse me zinxhir ari që shkruante “BEN” me shkronja të mëdha.

E veshur me një fustan të shkurtër prej liri në ngjyrë të bardhë, maskë me lule për fytyrë dhe kapele dielli, J.Lo vendosi edhe një gjerdan tjetër të kombinueshëm.

Nuk është hera e parë që ajo dhe Affleck, kanë treguar dashurinë e tyre përmes bizhuterive: Në maj, regjisori i “Argo” u duk se ringjalli orën e argjendtë që kishte vendosur gjatë xhirimit të videoklipit të Lopez në vitin 2002, “Jenny From the Block”, duke sinjalizuar se çifti ishin përsëri shumë përsëri.

Bennifer kanalizoi “Jenny From the Block” në një mënyrë tjetër gjatë fundjavës, ata u fotografuan derisa Ben vendoste krem dielli në pjesën e pasme të famshme të së dashurës së tij.

Dashuria në kulm! Ben Affleck dhe Jennifer Lopez përsërisin skenën provokuese të para 21 viteve gjatë pushimeve në jaht Dashuria në kulm! Ben Affleck dhe Jennifer Lopez përsërisin skenën provokuese të para 21 viteve gjatë pushimeve në jaht

Lopez rindezi romancën e saj me Affleck në prill, shumë pak pasi ajo dhe Alex Rodriguez u ndanë. /Telegrafi/