Jennifer Lopez dukej sensacionale teksa mori pjesë në një foto sesion seksi në Capri të Italisë të mërkurën.

Këngëtarja e porsamartuar, shfaqi figurën e saj të pabesueshme teksa veshi një fustan të zi pa mëngë me një detaj të prerë në mes.

Veshja e ngushtë nxirrte në pah barkun e tonifikuar të Jennifer-it, ndërkohë që aktorja shfaqte edhe karficat e saj me një këmbë të ndarë të lartë.

Duke lënë flokët e saj bionde t’i binin mbi supet e saj, Jennifer dukej me humor të mirë teksa pozonte buzë varkës.

Jennifer Lopez vesh taka të larta në platformë për një shëtitje me varkë me fëmijët e saj në Napoli Jennifer Lopez vesh taka të larta në platformë për një shëtitje me varkë me fëmijët e saj në Napoli

Krijuesja e hitit “On The Floor” theksoi bukurinë e saj natyrale me një paletë të lehtë grimi dhe piu një pije mes tyre.

Gjithashtu me një palë vathë argjendi, Jennifer kompletoi pamjen e saj për ditën me byzylykë të ngjashëm.

Nëna e dy fëmijëve u pa duke qeshur dhe duke biseduar me anëtarët e ekuipazhit në mes të fotove. /Telegrafi/