LAJMI I FUNDIT:

Jennifer Lopez shkëlqen me trendin e ri të thonjve me shkëlqim buzësh

Jennifer Lopez shkëlqen me trendin e ri të thonjve me shkëlqim buzësh

Trendet e kohëve të fundit për thonjtë apo grimin në përgjithësi, janë të qelqta, me shkëlqim dhe luksoze

I tillë është edhe modeli i thonjve që po qarkullon së fundmi falë Jennifer Lopez, jo Hailey Bieber siç mund të ishit duke hamendësuar.

Për çfarë bëhet fjalë? Thonj me shkëlqyes buzësh një trend i ri tashmë në TikTok, i përshtatur shpejt nga J.Lo dhe estetisti i saj i thonjve, Tom Bachik.

Thonjtë në formë bajame, me një shtresë që i ngjason shkëlqyesit të buzëve mund të jenë fiks zgjedhja juaj e radhës për thonjtë.

Këtë sezon, do të mbizotërojë çdo gjë me shkëlqim – prandaj nëse gjithnjë keni qenë skuadra e thonjve mat, është koha e duhur për të ndërruar anë. Kjo vlen edhe për modën dhe grimin në përgjithësi.

Reklama

Në trend Femra

Më shumë
Julia Roberts prej dekadash nuk e ka ndryshuar modelin e flokëve dhe tani na ka befasuar me balluke

Julia Roberts prej dekadash nuk e ka ndryshuar modelin e flokëve dhe tani na ka befasuar me balluke

Flokë dhe stil
Nuk shkon askund pa sixhade faljesh dhe nuk e heq kurrë hixhabin: Si u bë autoritet manekinia Halima Aden

Nuk shkon askund pa sixhade faljesh dhe nuk e heq kurrë hixhabin: Si u bë autoritet manekinia Halima Aden

Psikoprofil
Bebja nuk duhet të pastrohet menjëherë pas lindjes

Bebja nuk duhet të pastrohet menjëherë pas lindjes

Për nënat
15 minuta, tre përbërës: Melhemi shtëpiak për fytyrë zbut lëkurën, rrafshon rrudhat!

15 minuta, tre përbërës: Melhemi shtëpiak për fytyrë zbut lëkurën, rrafshon rrudhat!

Këshilla Estetike
Stili i fshehur luksoz i Gwyneth Paltrow dominon edhe në sallën e gjyqit

Stili i fshehur luksoz i Gwyneth Paltrow dominon edhe në sallën e gjyqit

Moda
Magjepsëse në të kuqe, Adriana Lima rikthen figurën trupore vetëm disa muaj pas lindjes së fëmijës

Magjepsëse në të kuqe, Adriana Lima rikthen figurën trupore vetëm disa muaj pas lindjes së fëmijës

Femra
Kalo në kategori