Humbasin vizualisht deri në disa kilogramë, por vetëm nëse i vishni kështu

Jennifer Lopez rrallëherë zhgënjen me zgjedhjet e saj të modës të modës, pavarësisht nëse është në tapetin e kuq, në turne, apo në vilën ku do të vendoset së shpejti me Benin, siç ndodhi tani.

Me atë rast diva latine ka veshur një pulovër me jakë rrotull dhe pantallona cargo trendi me këmbë të gjera, të cilat janë trendi kryesor i këtij sezoni, më së shumti sepse fshehin me sukses çdo “tepricë”, transmeton Telegrafi.

Profimedia

Modeli, i frymëzuar nga pantallonat ushtarake, është ideal si për raste të përditshme ashtu edhe për punë, megjithatë, për të bërë atë që e bën më mirë, që është humbja vizuale e peshës, duhet të respektohen disa rregulla të modës.

Reklama
Reklama

J.Lo, e adhuron këtë model, ndonëse vizualisht duket më e ngathët, ndërsa vetëm pak ditë më parë me një model të ngjashëm vuri në pah të gjitha pjesët më të bukura të trupit dhe u vlerësua shumë nga njohësit e modës.

Profimedia

Kështu, JLo do të kishte marrë një pamje shumë më të mirë nëse do të kishte veshur një pulovër, siç mund të shihet në shembujt e mëposhtëm.

/Telegrafi/