Kuzhinieri i famshëm ka ngazëllyer publikun kur ka ndarë recetën e vet për “picën e preferuar dhe të shpejtë”

Ai ka zbuluar një përbërës të fshehtë me të cilin i pëlqen ta përdorë pica, dhe ky përbërës është rrushi i kuq.

Ai ka postuar një foto të këtij ushqimi në Instagram, duke shkruar: “Rrushi në pica! Kush e ka provuar tashmë dhe kush është gati? “, ka shkruar ai, transmeton Telegrafi.

View this post on Instagram

A post shared by Jamie Oliver (@jamieoliver)

Oliver ka kënaqur shumë njerëz me recetën e tij sekrete, kështu që shumica prej tyre kanë thënë se mezi presin ta provojnë.

“Rrushi i pjekur në pica është një ëndërr! Do ta provoj patjetër. Kjo është gjëja më e mirë”, është vetëm një nga komentet. /Telegrafi/

Reklama