Pjesa tjetër e banesës mund të jetë e thjeshtë dhe e freskët, por ju me siguri dëshironi të pikturoni dhomën e gjumit me disa hije dhe detaje më intime që ju relaksojnë

Kjo është arsyeja pse tapetat janë një investim i shkëlqyeshëm – shikoni sa lehtë mund ta transformojnë dhomën tuaj, transmeton Telegrafi.

Tapetat janë përsëri në modë, andaj diapazoni i gjerë i sfondeve fotografike ju lejon të krijoni çdo atmosferë që dëshironi në katër muret tuaja – pavarësisht nëse mbuloni të gjithë dhomën me lule antike, “e ktheni” atë në një xhungël ekzotike ose dekoroni me disa lara elegante, delikate.

Ne kemi gjetur disa zgjidhje efektive për dhomat e gjumit.

/Telegrafi/