0Shares

Me gjithë përpjekjet për ta mbajtur fshehur deri në shtator – kur zhvillohet Frankfurt Auto Show – modeli Kona është parë gjatë realizimit të reklamës, në një rrugë të Lisbonës së Portugalisë.

Prej këtyre pamjeve mund të thuhet se ky është një ndër makinat më të çuditshme të Hyundait, që ka disa nga tiparet e veta, por me shumë kopjime, transmeton Telegrafi.

Hapet panairi i automjeteve të reja “Prishtina International Autoshow” (Foto-Video) Hapet panairi i automjeteve të reja “Prishtina International Autoshow” (Foto-Video)

Pos fotografive ku shfaqen disa pjesë, nuk dihet përbërja dhe shpejtësia që arrin Kona. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)